Bine ai venit, Anonim
Cuvinte cheie:
Oras:*
Domeniu:*
Tip Job:*

<< Mergi la pagina anterioara

Aplica pentru acest Job

Companie: Impero Work
Oras: Bucuresti
Tip Job: Full time
Salariu: nespecificat
Data Anunt: 21.10.2015

Munca in Italia

Descriere Companie

Agentie temporara de munca cu o varietate de clienti in Italia si Romania.

Descriere Job

Agentia de munca temporara Impero Work cauta personal pentru zonele: Bergamo, Milano si Lodi pentru diverse activitati:
Soferi categoria C;
Mecanici masini si utilaje;
Femei si barbati , calificati/necalificati pentru fabrica de productie diverse activitati;
Motostivuitoristi cu atestat ISCIR .
Femei si barbati pentru curatenie civila si industriala
Contract de munca temporara cu posibilitatea de prelungire.
Vorbitori de limba italiana nivel incepator - mediu.
Pentru informatii suplimentare nu ezitati sa ne contactati sau sa trimiteti cv si va vom contacta noi.

Responsabilitati

Indeplinirea sarcinilor din fisa postului

Cerinte

Persoana serioasa si responsabila.

Bonusuri, Beneficii

Se discuta la interviu.

Pentru acest job au aplicat 1 candidati