Bine ai venit, Anonim
Cuvinte cheie:
Oras:*
Domeniu:*
Tip Job:*

<< Mergi la pagina anterioara

Aplica pentru acest Job

Companie: Sc. Inteltim Management. Srl
Oras: Timisoara
Tip Job: Full time
Salariu: nespecificat
Data Anunt: 28.02.2017

Angajam SUDOR si LACATUS MECANIC

Descriere Companie

Inteltim Management este o companie de recrutare si selectie de personal acreditata de Ministerul Muncii, Familiei si Protectiei Sociale.
Serviciile oferite de noi sunt:
-Recrutare si selectie de personal (calificat si necalificat) pentru companii nationale si internationale;
-Consiliere pentru persoanele aflate in cautarea unui loc de munca sigur si stabil :pregatire CV, scrisoare de intenti, consiliere in cariera atat pentru persoanele cu experienta in campul muncii, cat si pentru cele aflate la inceput de cariera
-Administrare de personal

Descriere Job

Firma de recrutare INTELTIM MANAGEMENT, acreditata de catre Ministerul Muncii, Familiei si Protectiei Sociale, RECRUTEAZA pentru unul dintre principalii sai clienti din Timisoara, in domeniul constructiilor civile si industriale, SUDOR si LACATUS MECANIC.

Responsabilitati

Realizarea lucrarilor de sudura si lacatuserie conform planului de lucru.

Cerinte

Principalele cerinte sunt:
-experienta de munca in domeniu
-seriozitate
-disponibilitate la deplasari, relocari (daca este cazul)

Bonusuri, Beneficii

Se ofera:
-salariu in functie de experienta si proba de lucru
-cazare si diurna (daca este cazul)

Pentru acest job au aplicat 1 candidati